Jak działa szampon w kostce?

Czy stosujesz tradycyjne podejście do pielęgnacji ciała i często używasz naturalnych kosmetyków? Cenisz sobie jednocześnie prostotę i efektywność? Szampon w kostce będzie wielkim hitem! Mały dyskretny szampon w kostce ma wiele zalet. Nie zawierają zbędnych wypełniaczy, mają prosty, naturalny skład i zapach, a często są wykonywane ręcznie w małych fabrykach. Są łatwe w użyciu, zajmują mało miejsca (duży plus w podróży), mogą być używane przez całą rodzinę i często są używane jako mydła do ciała. Co najważniejsze, delikatnie i skutecznie oczyszczają włosy, jednocześnie odżywiając je ekstraktami roślinnymi. Dobre szampony w kostce wzmacniają skórę głowy i włosy, dzięki czemu stają się one mocne, pełne życia, lśniące i bajeczne.

Szampon w kostce to świetny pomysł

Jest idealny i bezpieczny do mycia w podróży. Jest wystarczająco delikatny dla wszystkich rodzajów włosów, nie oślepia i może być stosowany przez każdego. Szampon w kostce to hitowy produkt, który powstał w USA ponad czterdzieści lat temu i został dobrze przyjęty przez konsumentów. Jak raz spróbujesz, to przerzucisz się z płynnych szamponów na ten szampon w kostce. Nie będziesz żałował.

Czym jest szampon w kostce?

Szampon kostka to ręcznie robiony produkt z naturalnych i organicznych składników, który służy jako alternatywa dla zwykłego szamponu. Produkt powstał w Stanach Zjednoczonych w wyniku wprowadzenia zakazu umieszczania opakowań zawierających płyny w bagażu podręcznym pasażerów podróżujących samolotami. Dlatego wiele osób ucieka się do szamponów zawierających mydło czyli do szamponu w kostce, aby uniknąć komplikacji. Szampon w kostce od lat cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które poszukują zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Szampony stałe nie tylko zmniejszają ilość substancji chemicznych nakładanych na włosy, ale także powodują mniejsze zanieczyszczenie wody i gleby po ich usunięciu.

Szampon w kostce mycie włosów, jak to zrobić?

Szampon w kostce i inne mydła do włosów można stosować na kilka sposobów: Możesz delikatnie zanurzyć w dłoni, stworzyć odpowiednią ilość piany i nałożyć go na włosy i skórę głowy. Szampon w kostce dobrze się pieni, więc proces trwa krócej niż minutę. Inna metoda nazywa się „metodą kubeczkową”, w której wkładamy szampon w kostce do słoika, lub szczelnego pojemnika z odrobiną wody i potrząsamy nim, aż się spieni. W ten sposób można oszczędnie używać batonu, a końcówki łatwiej zużyć. Jeśli masz krótkie włosy, możesz też wetrzeć pasek bezpośrednio w skórę lub włosy.