Smartfon Oppo x2 pro ma luksusowy design

Oppo to jedna z najbardziej znanych na świecie marek telefonów cyfrowych. Firma znana jest z produkcji wysokiej klasy, innowacyjnych smartfonów. Najpopularniejszym modelem Oppo jest X2, Oppo to potężny telefon z Androidem, z dużym ekranem i wieloma przydatnymi funkcjami. To jest krytyczna recenzja nowego Oppo X2 Pro. To właśnie sprawia, że ten telefon jest tak atrakcyjny.

Przede wszystkim Oppo X2 Pro jest wyjątkowy

Podobnie jak inne modele z serii X, X2 Pro ma ośmiordzeniowy procesor, podwójne aparaty, duży wyświetlacz i wbudowaną pamięć masową; działa pod kontrolą systemu Android 7.1 Nougat i wykorzystuje Colour OS dla powłoki. Posiada również hybrydowy slot dual-SIM i cztery zewnętrzne gniazda pamięci.X2 Pro posiada również fizyczny przycisk home z ciągłym wyświetlaczem. Dzięki rozpoznawaniu twarzy w podczerwieni i czterem różnym gestom X2 Pro jest potężnym telefonem z mnóstwem funkcji.

Oppo X2 Pro — smartfon z systemem Android Color OS

Colour OS to powłoka przypominająca Androida, która pozwala użytkownikom na dostęp do wielu funkcji menu i aplikacji za pomocą gestów, a nie przycisków. X2 Pro posiada 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 19:9 i rozdzielczości 2160×1080 pikseli. Posiada wyświetlacz AMOLED zapewniający jasne obrazy i dokładne odwzorowanie kolorów. Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi i 4 GB pamięci RAM przełączanie się między aplikacjami i ładowanie stron internetowych jest bardzo szybkie. 64GB ROM może pomieścić ponad 60 aplikacji, a także zapisać pliki i zewnętrzne media, takie jak filmy i muzyka, a gniazdo kart SD pozwala rozszerzyć pojemność pamięci masowej w razie potrzeby.

Wysokiej jakości telefony i akcesoria

Oppo oferuje kilka profesjonalnych akcesoriów do swoich telefonów z wyższej półki, takich jak seria X. Jednym z takich akcesoriów jest Fonepad Pro, który ma duży ekran i może uruchamiać wiele aplikacji na Androida jednocześnie. Tablet został stworzony przez Oppo, aby umożliwić użytkownikom tworzenie różnych cyfrowych prac, takich jak filmy i arkusze kalkulacyjne, bezpośrednio ze swoich smartfonów. Fonepad Pro posiada wbudowany w korpus rysik i korzysta z pojemnościowego ekranu dotykowego, który umożliwia dostęp do niektórych funkcji bez konieczności użycia palców. Pozwala ona na dostęp do niektórych funkcji bez konieczności operowania palcami. Tablet pozwala użytkownikom na szybszą pracę podczas tworzenia cyfrowych dzieł sztuki na telefonie komórkowym.

Ogólnie rzecz biorąc, Oppo X2 Pro to świetny smartfon z Androidem, posiadający wiele przydatnych funkcji i specyfikacji. Jest mocny, stylowy, duży, z dwoma aparatami i dużą ilością mobilnej przestrzeni do przechowywania dla wygody użytkownika. Jeśli szukasz nowego smartfona z Androidem, sprawdź Oppo X2 Pro.