Jakie są nietypowe miejsca na wesela

 

Istnieje wiele nietypowych miejsc na wesela, najpopularniejsze są lokalizacje przy plaży. Jednak ślub można zorganizować w wielu różnych miejscach, w tym w zamkach, ogrodach botanicznych, a nawet na polach uprawnych.

Poszukiwania nietypowego miejsca na wesele

Jeśli szukasz miejsca, które nie czuje się jak każde inne miejsce na wesele w Londynie, opcje są nieskończone. Od dziwacznych po luksusowe, oto kilka z naszych ulubionych, nietypowych miejsc na wesela:

-Plaża.

-Las lub park.

-Zamek lub dworek

-Ogród botaniczny.

-Galeria sztuki lub muzeum.

-Hotel lub spa.

-Budynek historyczny, taki jak kościół lub synagoga.

-Winnica.

-Gospodarstwo rolne lub posiadłość wiejska.

-Muzeum.

-Galeria sztuki.

-Na łodzi lub barce.

Klimaty nietypowych miejsc na wesele

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać przy wyborze nietypowego miejsca ślubu, jest klimat. Jeśli organizujecie ceremonię lub przyjęcie na świeżym powietrzu, upewnijcie się, że w dniu ślubu będzie ciepło i słonecznie. A jeśli organizujecie imprezę w pomieszczeniach zamkniętych, wybierzcie miejsce, które pomieści wszystkich gości wygodnie i bez poczucia zbytniego tłoku.

-Ceremonia i przyjęcie: Ceremonię można zorganizować na zewnątrz, na przykład w ogrodzie lub parku. Następnie przenieść imprezę do wnętrza hotelu lub restauracji z piękną salą balową.

-Jedzenie: Jeśli jest jedna rzecz, którą większość ludzi kocha w weselach, to jest to jedzenie! Upewnij się więc, że planujesz z wyprzedzeniem i wybierzesz nietypowe miejsce, które ma wiele opcji w swoim menu.

-Pogoda: Jeśli planujecie ślub na świeżym powietrzu, pamiętajcie, aby najpierw sprawdzić prognozę pogody! Jeśli planujecie ślub na świeżym powietrzu, bądźcie świadomi klimatu panującego w wybranym miejscu.

Przykłady nietypowych miejsc na wesele

Na przykład, jeśli na zewnątrz jest gorąco i słonecznie, ślub na plaży może być niewygodny; podobnie, jeśli podczas ceremonii jest zimno lub pada deszcz, możecie rozważyć użycie namiotu lub innego przykrycia dla gości. Niezależnie od tego, czy szukasz ślubu na plaży, ślubu na wsi czy ślubu w mieście, istnieje wiele niezwykłych miejsc, w których możesz zorganizować swój wielki dzień. Śluby na plaży: Jeśli zawsze marzyliście o ślubie na plaży, to jest to jedna z najbardziej popularnych lokalizacji na śluby. Istnieje wiele opcji plaż, od piaszczystych zatok po skaliste cyple i wszystko pomiędzy. Ślub o północy? Pokaz świateł na wodzie przy Twojej ulubionej muzyce? Motyw filmu vintage-noir z taśmą kryminalną i migającymi światłami policyjnymi? Myślimy nieszablonowo, jeśli chodzi o wesela, więc możesz mieć jedyną w swoim rodzaju uroczystość, która jest tak wyjątkowa jak Ty.