Jakie są najważniejsze cechy nowego Forda elektrycznego który powinien mieć każdy kierowca?

Jakie są najważniejsze cechy nowego Forda elektrycznego który powinien mieć każdy kierowca?

Zapoznaj się z cechami najnowszego samochodu elektrycznego od Forda

Nowy, elektryczny samochód od Forda wyróżnia się przede wszystkim długim zasięgiem, wysoką wydajnością i niskim poziomem emisji szkodliwych związków. Wyjątkowo zoptymalizował on technologię ładowania i pozwala samochodowi przejechać znacznie dłuższy dystans na jednym ładowaniu. Przy zasięgu jazdy ponad 480 kilometrów na jednym ładowaniu, samochód ten idealnie nadaje się do codziennego użytku. Inne ważne cechy nowego modelu od Forda obejmują:

Moc nowoczesnego samochodu elektrycznego od Ford

Nowy samochód elektryczny Forda charakteryzuje się modułem zasilania o mocy 190 KM i został wyposażony w 79-komorowy akumulator, który oferuje do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Wspomniany akumulator jest starannie uszczelniony, a samochód wykorzystuje ponadprzeciętnie wytrzymały materiał, dzięki któremu jest on w stanie przejechać 195 kilometrów/h.

Bezpieczeństwo podróży i komfort jazdy

Nowy model od Forda został wyposażony w innowacyjną technologię bezpieczeństwa i wygodę podróży. Zastosowano tu systemy kontroli trakcji, wyposażone w czujniki i sensory wykrywające różne warunki i zagrożenia. Dodatkowo samochód posiada system aktywnego tempomatu, który automatycznie dostosowuje prędkość, aby zapewnić jazdę bezpieczną i wygodną.

Podsumowanie najważniejszych cech nowego samochodu elektrycznego od Forda

Moc Zasięg Bezpieczeństwo Komfort
Silnik 190 KM Ponad 480 km Systemy wykrywania Aktywny tempomat
Akumulator 79-komorowy 195 km/h Czujniki i sensory Automatyczna regulacja prędkości

Nowy samochód elektryczny od Forda to doskonały wybór dla wszystkich osób szukających bezpiecznego i wydajnego pojazdu, wyróżniającego się na tle innych modeli swoją wysoką jakością. Silnik o mocy 190 KM i 79-komorowy akumulator zapewniają zasięg ponad 480 km na jednym ładowaniu, a przy tym samochód gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody podróży.

Najważniejsze cechy nowego Forda elektrycznego

Nowe modele samochodów elektrycznych FORD zapewniają doskonałe doświadczenie w prowadzeniu samochodu, integrując nową generację technologii, innowacyjną awangardową stylistykę i safari. Te wyjątkowe cechy marki Ford wzmocniły jej prestiż jako lidera na rynku samochodów elektrycznych, przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczenia. Poprawiona technologia, jakość wykonania, nowoczesny design i wszechstronna ochrona kierowcy to cechy, które każdy kierowca chciałby mieć w swoim samochodzie.

Jednym z najważniejszych cech elektrycznych samochodów F-ord jest uczucie bezpieczeństwa. Samochody wyposażone są w wiedzę nabytą na podstawie doświadczenia innych kierowców, wiedzę w zakresie bezpiecznego i bezproblemowego prowadzenia oraz zastosowanie najnowocześniejszych systemów wspomagania kierowcy, których celem jest pomóc kierowcom jeździć bezpieczniej. Systemy wspierania kierowcy obejmują aktywny tempomat, system utrzymania pasa ruchu i system wykrywania przeciwnego ruchu samochodów – wszystko to umożliwia kierowcom szybszą reakcję i wyższy poziom bezpieczeństwa. Kolejną ważną cechą jest poziom ochrony środowiska naturalnego. Samochody elektryczne są zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować ilość szkodliwych substancji emitowanych podczas jazdy, zmniejszając tym samym przyczynia się do tego poziomu hałasu w zatłoczonych i zatłoczonych miastach. Oprócz tych cech, nowy Ford elektryczny oferuje szeroki zakres systemów, w tym łączność, która umożliwia kierowcy łatwy dostęp do wskazówek dotyczących nawigacji, informacji o ruchu drogowym i aplikacji.

To są cztery najważniejsze cechy, które powinien mieć każdy kierowca, jeśli chodzi o F-orda elektrycznego. Oto one w tabeli:

Cechy Opis
Uczucie bezpieczeństwa Nowe systemy wspomagania kierowcy, minimalizujące zakłócenia i ryzyko wypadku
Ochrona środowiska Samochody elektryczne minimalizują ilość emitowanych szkodliwych substancji
Nowoczesna technologia wsparcia Aktywny tempomat, system utrzymania pasa ruchu i system wykrywania przeciwnego ruchu samochodów oferują szybką reakcję
Łączność Łatwy dostęp do informacji dotyczących nawigacji, informacji o ruchu drogowym i aplikacji

Najważniejsze cechy nowego Forda elektrycznego

Efektywność i bezpieczeństwo ekologicznego samochodu

Nowy w pełni elektryczny Ford jest idealnym połączeniem mocy, energooszczędności i bezpieczeństwa. Zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności, samochód jest wyposażony w silnik o mocy 245KM, który generuje 0g/km emisji. Napędzany jest akumulatorem litowo-jonowym o mocy 98kwh, który zapewnia około 300 mil zasięgu w jednym naładowaniu. Możliwość ładowania przy użyciu ładowarki publicznej lub domowej pozwala na szybkie i wygodne uzupełnianie energii. Samochód został wyposażony w zaawansowane technologie zabezpieczające zarówno kierowcę, jak i drogę, w tym system Active Park Assist 2, Adaptive Cruise Control, tylne czujniki i kamery wsteczne oraz system sygnalizacji skrętu.

Funkcje i cechy Opis
Adaptive Cruise Control Umożliwia automatyczne kontrolowanie szybkości jazdy samochodu przy użyciu czujników radarowych.
Active Park Assist 2 Funkcja, która asystuje podczas parkowania.
Czujniki i kamery wsteczne Zapewniają niezawodną i precyzyjną pracę.
System sygnalizacji skrętu Korzysta z ultradźwięków, wizualnych sygnałów i wibracji, aby informować kierowcę o bliskich przeszkodach.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie są najważniejsze cechy nowego Forda elektrycznego, który powinien mieć każdy kierowca, zobacz teraz: https://www.autonobile.pl/nowosci/detale/601/samochody-elektryczne-od-forda.